Výběr nejlepších článků redakce za rok 2023

Výběr nejlepších článků redakce za rok 2023

Rok 2023 se blíží pomalu ke konci a proto jsme se rozhodli pro Vás připravit výběr nejzajímavějších článků, které jsme pro Vás letos napsali. Nechybí ani naše dvě speciální série – Nehody, které změnily svět F1 a Osobnosti F1.

Kromě vybraných článků, které naleznete níže, zároveň doporučuji prohlédnout záložku v našem menu „Z archivu.“ Takto označené články se zaměřují na různé zajímavé momenty formule 1, rozhovory, recenze a mnoho dalšího.

Přeji Vám příjemné čtení.

Jan Fridrich, šéfredaktor

Seriál Nehody, které změnily svět F1

Patnáctidílný seriál o nehodách, které změnily svět formule 1 a přispěly k proměně motorsportu tak, jak ho známe dnes. Na ukázku přikládám první díl, zbytek seriálu najdete zde.

Seriál Osobnosti F1

Aktuálně osm dílů o osobnostech, které jsou významné ve světě formule 1. Na ukázku přikládám první díl, zbytek seriálu najdete zde.

Rozhovory

Pokud máte rádi rozhovory, v letošní sezóně jsme exkluzivně vypovídali komentátora Števa Eiseleho, závodnici F1 Academy Biancu Bustamante a majitele týmu Křenek Motorsport Josefa Křenka.

Recenze

Dostali jsme možnost zrecenzovat dokumentární seriál Brawn: The Impossible Formula 1 Story na Disney+, který se zabývá úspěchem týmu z roku 2009.

Komentáře

Komentář, co musí udělat Red Bull jinak, aby jezdci vedle Maxe Verstappena nevyhořeli. Analýza sezóny 2023 ve třech dílech – Max Verstappen, Alonso a vzestup McLarenu, kvalifikační král Albon.

Z historie

Zajímavosti

Ostatní

Zdroje článku:

Redakce SvětFormule.cz (Jan Fridrich)
Sdílejte na:
Zavřít