McLarenu se povedl silný vstup do předsezóních testů

McLarenu se povedl silný vstup do předsezóních testů

Andreas Seidl si myslí, že McLaren letošní rok zahájil velmi dobrým vstupem do testů a označil dosavadní průběh jako nejlepší za poslední léta.

Carlos Sainz a Lando Norris najezdili s monopostem MCL35 za 2 dny testů téměř 300 kol. Výkonný ředitel McLarenu Andreas Seidl prohlásil, že je opravdu velmi spokojený.

Za prvé, když se podíváte na počet kol a spolehlivost, kterou jsme prozatím ukázali, tak je to pro McLaren nejlepší začátek za posledních pár let. Je to skvělé pro celý tým, protože veškerá práce, kterou jsme za poslední měsíce provedli, se vyplatila. Jsem velmi šťastný,“ řekl.

Britská stáj nebyla schopna několik posledních let držet krok se soupeři, co se počtu najetých kilometrů a spolehlivosti týče. Proto navyšování ujetých kilometrů umožnilo týmu dosáhnout dalšího pokroku.

Pokud jde o náš program, tak jsem velmi rád, že jsme si v něm mohli odškrtnout spoustu bodů. Bez této spolehlivosti bychom jednoduše nemohli projít denní plán, jak bychom chtěli. Především jsme se soustředili na sebe, ne na časy kol a tak dále.

Neustále dodáváme do auta nové díly. Nové části, které tým přinesl na trať, fungovaly podle očekávání. Vyzkoušeli jsme například nové přední křídlo. Zatím auto dělá to, co od něj očekáváme, takže jsem velmi šťastný. „

Sdílejte na:
Zavřít