Šéf McLarenu vysvětlil, proč nové přední křídlo v Kanadě neuspělo
V Montrealu tým ze Surrey nasadil nové přední křídlo, vzápětí ho ale ihned odmontoval a vrátil až do závodu v Barceloně. Týmový šéf Andrea Stella nyní vysvětluje, co stálo za tímto rozhodnutím.
SvětFormule.cz