Mclaren chce vylepšovat vůz, aby se udržel před Ferrari

Mclaren chce vylepšovat vůz, aby se udržel před Ferrari

Šéf týmu Andreas Seidl naznačil, že McLaren bude dál pokračovat ve vývoji MCL35M. Plánuje tak odvrátit počínající hrozbu, která přichází se zlepšujícím se Ferrari.

McLaren zahájil skvěle sezónu hlavně díky hvězdným výkonům Landa Norrise. Ale Ferrari v posledních dvou závodech našlo tempo a přiblížilo se k McLarenu na pouhé dva body rozdílu.

Andreas Seidl je přesvědčen, aby se dalo porazit Ferrari na konci sezóny, je třeba obou jezdců.

Je pro nás povzbudivé vidět jednoduše to, že máme auto, které je konkurenceschopné na všech tratích, což nás podle mého názoru staví do dobré pozice, abychom mohli letos bojovat o třetí místo proti velmi silnému Ferrari, “ řekl Seidl.

Potřebujeme k tomu ale oba jezdce. Daniel bohužel ještě nenašel jezdecký styl, který by vyhovoval našemu autu. Proto také budeme i nadále ve vývoji pokračovat. Plánujeme nasadit nějaká nová vylepšení i v příštích závodech, abychom se ujistili, že zůstaneme před Ferrari.“

„To je náš cíl pro tuto sezónu. Zároveň se však musíme soustředit i na další rok. Zatím panuje v týmu skvělá atmosféra, takže si myslím, že se nám to může povést, “ uzavírá Seidl.

Sdílejte na:
Zavřít