Wolff o prodělaném koronaviru a Hamiltonově smlouvě

Wolff o prodělaném koronaviru a Hamiltonově smlouvě

Toto Wolff v rozhovoru objasnil, které aspekty brání v podpisu smlouvy s Hamiltonem. Zveřejnil také informaci, že v nedávné době byl pozitivně testovaný na koronavirus.

Již několik týdnů kolují po internetu spekulace, že Lewis Hamilton možná nepodepíše novou smlouvu s Mercedesem. Je to ovšem velmi nepravděpodobné, protože vzájemná prosperita mezi oběma stranami je obrovská. Toto Wolff navíc podepsal kontrakt na další tři roky a zvýšil svůj podíl v týmu na 33%.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že obě strany vyjednávají optimální podmínky. Přesný důvod, proč podpis trvá nezvykle dlouhou dobu není zcela známý. Spekuluje se, že Hamilton chce nezvykle velkou částku a určitý procentuální podíl v týmu a další bonusy. Wolff naznačuje, že jednání probíhá v plném proudu.

Právníci tvrdě pracují. Samozřejmě jim moc neulehčujeme život, když se podmínky vyjednávají přes Zoom. Lewis je teď v Americe a já tady. V určitém okamžiku to dokončíme,“ prozrazuje.

Rakušan dále uvedl, že logistika do určité míry uzavření kontraktu zpozdila. Současně už zde ale nejsou žádné překážky, které by podpisu bránily.

Takové to je vždycky s vyjednáváním. Ve vztahu máme opravdu silný základ. Společně jsme slavili velké úspěchy a chceme v tom pokračovat i v budoucnu. Ale někdy se musí věci projednat opravdu do každého detailu, a to nám trvalo nebo stále trvá nějakou dobu. Ale nejpozději do Bahrajnu budeme mít podepsáno.“

Wolff také objasnil, že rychlost, kterou předvedl George Russell nebyla použita jako vyjednávací taktika k pokusu získat převahu nad platovými podmínkami.

„Nikdy jsme nepřemýšleli, že bychom takto George využili. Vedl si neuvěřitelně dobře a jednoho dne bude v mistrovském autě, ale náš dlouhodobý vztah není o tom, že děláme výhružná gesta.“

Toto Wolff nakonec ještě prozradil, že prodělal koronavirus. Měl ale jen velmi mírné příznaky a karanténa mu už skončila.

 

Sdílejte na:
Zavřít