Hamilton uklidňuje veřejnost ohledně své možné nákazy

Hamilton uklidňuje veřejnost ohledně své možné nákazy

Šestinásobný mistr světa Formule 1 se vyskytl na akci spolu se dvěma lidmi, kteří byli později pozitivně testováni na přítomnost koronaviru.

Lewis Hamilton uklidňuje veřejnost ohledně své potenciální nákazy koronavirem, jemuž mohl být vystaven na akci, které se zúčastnili také dva lidé, u nichž testy ukázaly pozitivní výsledek.

Na svém twitteru britský závodník napsal: “Ahoj lidi, doufám, že všichni zůstáváte pozitivně naladěni, máte co dělat a jste zdraví. Objevily se určité spekulace o mém zdraví poté, co jsem byl na jedné akci, kde byli později dva lidé pozitivně testováni na koronavirus.

Chtěl jsem vám dát vědět, že se mi daří dobře, cítím se zdravý, cvičím dvakrát denně. Mám nula příznaků a už je to 17 dní, co jsem Sophii a Idrise viděl. Jsem s Idrisem ve spojení a těší mě, že je v pořádku.

Mluvil jsem se svým lékařem a ujišťoval jsem se, jestli se nemusím nechat testovat, pravda je ale taková, že dostupných testů je omezené množství a jsou lidé, kteří ho potřebují víc než já, zejména když se u mě neprojevují vůbec žádné příznaky.

Já jsem se tedy v posledním týdnu držel v izolaci, vlastně už od těch zrušených pátečních tréninků si držím odstup od lidí.

Nejdůležitější je, abyste všichni zůstávali pozitivně naladěni, držte si společenský odstup, jak jen to jde, izolujte se, pokud je to nutné a pravidelně si myjte ruce mýdlem a vodou alespoň 20 sekund. Děkuji všem za zprávy, posílám vám zdaleka pozitivitu a lásku. Buďte v bezpečí.”

Zdroje článku:

Twitter / Lewis Hamilton
Sdílejte na:
Zavřít