Co říká Nico Hülkenberg na konec v Renaultu?

Co říká Nico Hülkenberg na konec v Renaultu?

Nico Hülkenberg se vyjádřil k přestupu Estebana Ocona do Renaultu, kde ho Francouz nahradí příští sezónu.

Nico Hülkenberg přestoupil do Renaultu před sezónou 2017 a podepsal tříletý kontrakt. Nicméně francouzská stáj se rozhodla neprodloužit s německým pilotem smlouvu a místo něj bude příští rok závodit Esteban Ocon. Německý pilot tak nemá oficiálně potvrzenou závodní sedačku pro příští sezónu.

Po potvrzení Estebana Ocona u Renaultu se Němec vyjádřil na sociálních sítích.

„Je škoda, že cesta s Renaultem skončí po této sezóně, zvlášť když jsme ještě nebyli schopni dosáhnout našich cílů. Doufali jsme, že uděláme tuto sezónu další krok vpřed, ale bohužel se nám to zatím nepodařilo.“

„Je dobře známo, že volba jezdce není jen o jeho výkonnosti, ale o celé řadě faktorů. Tak to ale je. Určitě bychom to všichni rádi viděli jinak… ale přesto se budu soustředit a snažit se dosáhnout maximálního úspěchu pro náš tým ve zbývajících závodech!“

„Pokud jde o rok 2020, jsem přesvědčen, že najdu dobré řešení, ale v tuto chvíli není co oznámit,“ napsal na svém účtu Nico Hülkenberg.

Šéf Haasu Guenther Steiner už potvrdil, že Nico Hülkenberg je hlavním kandidátem u Haasu pro příští sezónu. Vše ale závisí na tom, jestli si americká stáj nechá Romaina Grosjeana.

Sdílejte na:
Zavřít