Windsor: Jeden z jezdců Visa Cash App RB po sezóně skončí

Windsor: Jeden z jezdců Visa Cash App RB po sezóně skončí

Novinář Peter Windsor naznačil, že pilot, který prohraje interní jezdecký souboj ve VisaCashApp RB (bývalé AlphaTauri), se ocitne bez závodní sedačky pro sezónu 2025.

Visa Cash App RB bude mít v letošní sezóně jezdeckou sestavu Daniel Ricciardo a Júki Cunoda. Oba piloti mají smlouvu pouze do konce roku a lze očekávat, že Australan se pokusí svými výkony dostat zpátky do Red Bullu. Vše taky bude záviset na výkonech Sergia Péreze, jestli dokáže držet tempo s Maxem Verstappenem.

Novinář Peter Windsor se i přesto domnívá, že Ricciardo i Cunoda by mohli mít problémy s nalezením jezdecké sedačky pro sezónu 2025.

„Zajímá mě souboj Daniela Ricciarda a Júkiho Cunody. V podstatě to znamená, že pokud Júki nezajezdí Daniela, jeho kariéra pravděpodobně skončí a stejně tak pokud Daniel nezajezdí Júkiho, jeho kariéra je pravděpodobně u konce. Takže jsou pod tlakem,“ vysvětloval svůj pohled Peter Windsor v podcastu Cameron F1.

„Myslím, že auto bude pravděpodobně docela dobré. Ne proto, že Christian Horner hraje větší roli s tím, jak se tým bude jmenovat? Visa Cash App nebo co to je. Trochu se přemosťuje směrem ke druhému týmu. Ale proto, že v AlphaTauri, pokud jim tak ještě můžeme říkat, jsou tam dobří lidé a měli by získat spoustu technologií. Takže víte, nedovedu si představit, že to auto bude pomalé, takže to je jedna z věcí, na kterou se těším (souboj Ricciarda a Júkiho – pozn. red.),“ dodal Peter Windsor.

Sdílejte na:
Zavřít