Števo Eisele a Josef Král budou komentovat F1 na Nova Sport

Števo Eisele a Josef Král budou komentovat F1 na Nova Sport

Nova Sport v dnešní tiskové zprávě potvrdila očekávané. Fanoušci královny motorsportu se od příští sezóny mohou těšit na exkluzivní vysílání F1 na Nova Sport. Svým komentářem populárními závody provedou příznivce Števo Eisele a Josef Král.

Červená světla zhasnou i dvanáctou sezónu po sobě! Jsem šťastný, že Vás na Nova Sport budeme spolu s Josefem Králem a celým týmem osobností doprovázet královnou motorsportu. Nezáleží na tom, komu fandíte, protože F1 je naší společnou srdeční záležitostí, která spojuje celou československou formulovou rodinu. Už teď se nemůžeme dočkat nové sezóny, a hlavně odhalení všech překvapení, které pro fanoušky chystáme,“ řekl nový komentátor F1 na Nova Sport Števo Eisele.

„Mám obrovskou radost a už teď se nemůžu dočkat sezóny 2024 na Nova Sport. Formule 1 jede a my s ní! Takže si to pojďme všichni společně užít. Z pohledu pravidel máme před sebou skvělou budoucnost, u které rozhodně nesmíte chybět. Těšíme se při společném sledování,“ doplnil komentátor a bývalý závodník Josef Král.

Podrobnosti o vysílání nacházející sezóny formule 1 na Nova Sport budou představeny na tiskové konferenci 15. února 2024. Fanoušci rychlých kol se mohou těšit na další tahák, který od roku 2024 přibude k závodům MotoGP nebo mistrovství světa superbiků, které už Nova Sport svým divákům v Česku a na Slovensku nabízí.

„Vyslyšeli jsme silné volání odborné veřejnosti a fanoušků F1 a domluvili se se Števem a Josefem. Kandidátů na tuto exponovanou pozici bylo mnoho, ale zvítězila mimořádná kvalita a profesionální přístup obou komentátorů, kteří formulí žijí jako málokdo,“ upřesnil šéf sportu TV Nova Dušan Mendel.

„V naší bohaté nabídce si jistě vybere každý náročný sportovní fanoušek. Na Nova Sport vysíláme Ligu mistrů UEFA, Bundesligu, LaLigu a další skvělé fotbalové soutěže. Dále pak NHL, NBA, šipky – teď přidáváme k MotoGP, superbikům i formuli 1 a troufám si tvrdit, že se stáváme tuzemským televizním gigantem i v oblasti motorsportu,“ uzavřel Jan Němeček, Brand Manager Nova Sport.

Sdílejte na:
Zavřít