Šok pro tifosi: Sainz je šel po testu pozdravit

Šok pro tifosi: Sainz je šel po testu pozdravit

Carlos Sainz se v týdnu zúčastnil prvních testovacích jízd s Ferrari na okruhu Fiorano. K plotům ho přišli podpořit i fanoušci, které se Sainz rozhodl po svých jízdách pozdravit.

Na okruhu Fiorano v Maranellu proběhl v týdnu pětidenní test Ferrari, kterého se zúčastnil i Carlos Sainz. Ten si za volantem monopostu Ferrari SF71H z roku 2018 odkroužil jeden a půl dne.

K plotům maranellské trati dorazili i věrní tifosi, kteří Carlose Sainze přivítali dvěma transparenty. Na jednom stálo „Vamos Carlos“ a na druhém „Smooth operator“. Sainz si toho během své jízdy všiml a rozhodl se po testu usednout do hasičského vozu a jet fanoušky pozdravit.

Na sociálních sítích kolovala v pátek jejich reakce. Podle jednoho účastníka bylo šokující, že se je Sainz rozhodl přijet osobně pozdravit.

„Ve 4 hodiny odpoledne jízdy skončily a my se chystali trať opustit, když v tom přijel malý hasičský vůz a zastavil přímo u nás,“ popisoval na sociálních sítích fanoušek Chiello.

„Z toho vozu vystoupil Carlos. Byli jsme v šoku. Přijel jen proto, aby se mohl pozdravit s několika fanoušky, kteří stáli u okruhu… Přijel, aby si s námi promluvil! Je to výjimečný a pokorný šampion. Mockrát děkujeme, Carlosi, na tenhle den nikdy nezapomeneme.“

Fanoušci podle Carlose Sainze projevili veliký zájem a podporu. „Byly tam dva transparenty,“ prozradil Sainz. „Na jednom stálo ‚Vamos Carlos‘, na druhém ‚Smooth operator‘. Tifosi znají moc dobře mé jméno a oblíbené hlášky. To je dobrý začátek.“

„Měl jsem šanci je na konci dne pozdravit. Sedl jsem do auta a jel jim poděkovat za to, že přijeli a že mě v tento výjimečný den podpořili.“

Znovu do rudého monopostu Carlos Sainz usedne až v předsezonních testech, které se budou konat v březnu v Sachíru.

Sdílejte na:
Zavřít