Norris věří, že Ricciardo nastolí vítěznou mentalitu

Norris věří, že Ricciardo nastolí vítěznou mentalitu

Lando Norris poukazuje, že příchod Daniela Ricciarda do McLarenu poskytne týmu mnoho nových zkušeností a pomůže při budování vítězné mentality, která bude pro McLaren klíčová.

McLaren projevil o Ricciarda zájem již někdy kolem roku 2018, když se Australan nakonec rozhodl, že přestoupí do Renaultu. Do té doby působil v Red Bullu, kde se mu podařilo získat 7 vítězství.

Norris proto věří, že Ricciardo bude schopen vnést do týmu různé pohledy, přičemž využije své zkušenosti a vítězství v závodech, které nabyl v Red Bullu i Renaultu.

Bude to velmi dobré,“ pochvaluje si Norris.

„Daniel nám poskytne jiný pohled na spoustu věcí. Jsem si jistý, že určitá část z nich bude podobná těm, s kterými přišel Carlos, protože také působil u Renaultu.  Mnoho znalostí, které jsem získal, byly právě od Carlose. A to jenom díky tomu, že věděl, jak pracují jiné týmy.

Daniel zase trochu více spolupracoval s Red Bullem, takže ví, jak vyhrávat závody a jak tomu přizpůsobit vůz. Myslím, že tohle Carlos nemá.

Velmi se těším, až přijde Daniel, poskytne nám ty nové nápady a pomůže týmu se posunout kupředu. Myslím, že to bude velmi dobré,“ uzavírá Norris.

 

Sdílejte na:
Zavřít