Mercedes se zapojí do seriálu na Netflixu

Mercedes se zapojí do seriálu na Netflixu

Šéf Mercedesu Toto Wolff potvrdil, že se jeho tým zúčastní další série dokumentu o Formuli 1, který se vysílá na Netflixu.

Na začátku roku se začala vysílat show Drive to Survive, která od fanoušků sklízí nadšené ohlasy, jelikož nabídl fascinující zákulisní pohledy na život v paddocku během sezóny 2018.

Fanoušci ale zaznamenali, že se nezúčastnili bojovníci o titul Mercedes a Ferrari, protože se oba týmy obávali, že je to odtržení od jejich aktivit na trati.

Wolff v rozhovoru před Velkou Cenou Kanady řekl, že změnil názor na účast Mercedesu v této sérii a udělí přístup Netflixu na jeden závod v tomto roce.

Odhalil však, že původně nebyl fanouškem první série, přestože ji sledoval před prvním závodem sezóny

Na otázku, proč odmítl zapojení svého týmu do loňské série, Wolff řekl: „Hlavně proto, že náš hlavní konkurent to také odmítl a já jsem si myslel, že je to příliš velké rozptýlení.“

„Ale pak jsem to sledoval na cestě do Austrálie a nelíbilo se mi to. Myslím, že to neodráželo to, co se děje na trati. Ale každý, kdo se mnou mluvil, kdo nebyl hardcore fanouškem závodů, řekl, že to milují!

Tak jsem se na to podíval znovu a uvědomil jsem si, že to ukazuje příběhy, které na trati neexistují. Je to o postavách. Ukázalo mi to nový úhel, jak přilákat nové publikum, odlišné od toho, jak vnímám Formuli 1.

Proto jsem se rozhodl připojit a být součástí Netflixu v roce 2019. Ale jen na jednom závodě, kterým bude pravděpodobně Hockenheim. Ale ještě si nejsem jistý.“

I od Ferrari se očekává, že se připojí k druhé sérii, která se v současné době natáčí.

Sdílejte na:
Zavřít