Max Verstappen je na špičkové úrovni, říká Horner

Max Verstappen je na špičkové úrovni, říká Horner

Šéf Red Bullu Christian Horner uvedl, že Max Verstappen je špičkový jezdec a určitě je připraven bojovat o titul v sezóně 2020.

Nizozemskému jezdci Maxi Verstappenovi se letošní sezóna mimořádně podařila – vyhrál tři závody, získal dvě pole position a poprvé se umístil mezi třemi nejúspěšnějšími piloty v šampionátu jezdců.

Red Bull v průběhu roku dokázal vylepšit spolupráci s Hondou a díky stabilním pravidlům, která budou stejná pro sezónu 2020, si Christian Horner myslí, že Max Verstappen bude bojovat o titul.

„Myslím, že převzal zodpovědnost jako vedoucí týmu a stal se dobrým jezdcem. V této sezóně zajel několik fenomenálních závodů a v pouhých 22 letech absolvoval přes 100 závodních víkendů. Takže má neuvěřitelnou znalost a zásobu zkušeností,“ uvedl šéf Red Bullu Christian Horner.

„Teď je v situaci, kdy je více než schopný bojovat o titul mistra světa a my mu musíme dát auto, se kterým to dokáže. Jestli se nám to podaří, mám veškerou důvěru, že může bojovat s Lewisem, Mercedesem a Ferrari. Je přímo tam, jeho forma byla fantastická a věřím, že má nejlepší formu z celého startovního pole v tuto chvíli,“ dodal Christian Horner.

Sdílejte na:
Zavřít