Guenther Steiner učinil přiznání o Drive to Survive

Guenther Steiner učinil přiznání o Drive to Survive

Guenther Steiner přiznává, že nikdy neviděl dokumentární sérii o formuli 1 – Drive to Survive, i přes to, že v ní má zásadní roli. Z úspěchu netflixové série ale výrazně těží.

Díky jeho ostrému slovníku a otevřenému přístupu hovořit o věcech bez filtru, se z týmového šéfa Haasu stal kultovní hrdina. Günther Steiner si však nedělá žádné iluze o tom, že jeho prací stále zůstává šéfování týmu, a ne být hvězdou produkce Netflixu, i když mu bezprecedentní úspěch série přinesl mnoho pozornosti.

Drive to Survive měl takový dopad na jeho veřejný život, že se Günther Steiner rozhodl vydat vlastní knihu Surviving to Drive, což svým názvem odkazuje na populární sérii. Kniha bude dostupná na konci tohoto měsíce, zatím v anglickém jazyce.

„Možná se na to jednou podívám, až nebudu pracovat,“ řekl v rozhovoru pro The Times. „Nechci se se na sebe dívat, protože když se člověk pozoruje, bude kritický ke svým činům, k sebevědomí a pak se snaží být lepší.“

Günther Steiner se rychle distancoval od světel reflektorů, do kterého ho série z Netflixu umístila.

„Ale já nejsem herec. Mojí prací je být šéfem týmu, to je to, co musím udělat. Když se na to kouknete, budete ovlivnění. Když vidíte kameru, chováte se jinak, pak je to divné. Já nechci být divný, nechci se bát kamery.“

Sdílejte na:
Zavřít