Daniel Ricciardo se obává problémů McLarenu

Daniel Ricciardo se obává problémů McLarenu

Australský pilot připustil, že neexistuje „změna přes noc“, která by po neuspokojivém startu britského týmu do nové sezóny, posunula stáj zpátky do boje o přední pozice.

McLaren v prvním závodě letošní sezóny v Bahrajnu vyšel bodově naprázdno. Až ve druhém závodním víkendu Lando Norris obsadil sedmou pozici a získal 6 mistrovských bodů, zatímco jeho týmový kolega Daniel Ricciardo musel odstoupit kvůli technickému problému.

Ačkoliv měl McLaren pozitivnější víkend v Džiddě, tým stále používal provizorní brzdové kanálky ve snaze vyřešit jeden z řady problémů.

„Jo, myslím tím, že musí existovat nějaká oprava, na tom pracujeme. Budeme pracovat tak dlouho, dokud neuvidíme světlo na konci tunelu, chcete-li. Takže si myslím, že to bude trochu proces.“

„Není to změna přes noc, není to změna, která by mohla nastat v rozmezí jednoho týdne, takže možná tento okruh (v Džiddě – pozn. red.) nahrává našemu autu více a nám se zadařilo trochu lépe,“ řekl Daniel Ricciardo.

Šéf McLarenu Andreas Seidl uznal, že současný balík „postrádá výkonnost.“

Australan s tímto hodnocení souhlasí a dodal: „Myslím, že musíme řešit nějaké větší změny, abychom se dostali skutečně do, řekněme, první pětky, ale právě na tom teď musíme pracovat více než kdy jindy, abychom se tam dostali.“

„Takže v určitém okamžiku, se tam dostaneme.“

Sdílejte na:
Zavřít