S přístupností závodníků zacházíme moc daleko, míní Webber. Jezdci musí být trochu nedosažitelní
Formule 1 se s novým vedením snaží kromě jiného výrazně přiblížit svým fanouškům a nabídnout jim nové možnosti, jak se dostat ke svým hrdinům co nejblíže. Bývalý pilot Mark Webber však tvrdí, že určitá míra nedostupnosti musí být zachována, aby byli jezdci stále hrdiny.
SvětFormule.cz