Mattia Binotto je šťastný za Ferrari

Mattia Binotto je šťastný za Ferrari

Šéf Ferrari Mattia Binotto pogratuloval k první pole position Charlese Leclerca, který se stal druhý nejmladší jezdec po Sebastianovi Vettelovi, který dokázal vyhrát kvalifikaci.

Charles Leclerc byl rychlejší o necelé tři desetiny sekundy než jeho týmový kolega Sebastian Vettel. Ve Ferrari panuje spokojenost a svůj komentář připojil šéf Ferrari Mattia Binotto.

„Jsem šťastný, protože po Austrálii jsme se soustředili na sebe. Pracovali jsme tvrdě a porozuměli jsme problémům. Myslím si, že výsledky kvalifikace nám dávají důvěru. Nebudu zacházet do detailů, co jsme změnili. Nejdůležitější bylo, že tým byl sjednocen, koncentrován a spolupracovali jsme dohromady. Jsme šťastný za celý tým,“ řekl Mattia Binotto.

„V první řadě jsem rád za Ferrari a za Charlese, první pole position je důležitá. Tempo bylo dobré, ale věděli jsme, že to bude těžký boj s Mercedesem, který je jen kousek za námi. Charles je dobrý kluk a tím myslím, že ho má celý tým rád stejně jako Sebastiana. Je to skvělé pro tým, pro Charlese a jeho vítězství v kvalifikaci nebylo poslední.“

„Zítřejší závod bude velmi obtížný. Musíme se soustředit na sebe a zůstat koncentrování, protože šachovnicová vlajka je velmi daleko. Dnešní výsledky jsou dobré, ale jak víme, za kvalifikaci se žádné body neudělují,“ dodal Mattia Binotto.

Sdílejte na:
Zavřít