Hamilton na Bottasovi žádnou změnu nepozoruje

Hamilton na Bottasovi žádnou změnu nepozoruje

I přes triumf Valtteriho Bottase v Melbourne nemá Lewis Hamilton pocit, že by u jeho týmového kolegy došlo ke změně přístupu.

Valtteri Bottas zažil před dvěma týdny v Melbourne velice zdařilý vstup do sezony, když podal dominantní výkon a po více než roce znovu vystoupil na nejvyšší stupeň vítězů. Díky tomuto výkonu se rázem začalo hovořit o „novém“ Bottasovi, přičemž změnu přístupu deklaroval před startem sezony i samotný Fin. Jeho týmový kolega Lewis Hamilton ovšem tento názor nesdílí a nemyslí si, že by měl letos 29letý závodník větší motivaci.

„Nemyslím si to, je motivovaný každý rok. Já s tím klukem pracuji a je to ten samý kluk jako v loňském roce. Tudíž nepozoruji žádný rozdíl. Kromě toho, že má plnovous,“ zavtipkoval úřadující šampion.

„Čás nám ukáže. Každopádně jsem si nikdy nemyslel, že je slabý. Vždy jsem ho vnímal jako silnou osobnost,“ zdůraznil dále pětinásobný mistr světa.

Hamilton také popřel, že by Bottasovo zlepšení mělo vliv na jeho vlastní formu: „Opravdu to nemění vůbec nic. Byl velice silný již v loňském roce, byl to pro něj dobrý druhý rok, ale ve spoustě závodů měl smůlu. Teď to pouze pokračuje. Měl pouze jeden závod, který byl pro něj skvělý. Těším se, že od něj letos uvidím více dobrých závodů.“

Triumf v Melbourne byl pro Bottase čtvrtým prvenstvím v královně motorsportu, když první trojici vítězství si připsal roku 2017 v Rusku, Rakousku a Abú Dhabí.

 

 

 

Zde se nachází textový blok, který můžete libovolně upravovat.

Sdílejte na:
Zavřít