Alonso končí v F1
McLaren dnes potvrdil, že Fernando Alonso nebude v roce 2019 závodit ve formuli 1.
McLaren dnes potvrdil, že Fernando Alonso nebude v roce 2019 závodit ve formuli 1.
Dnes je to přesně 30 let, co zemřela italská legenda Enzo Ferrari, jež založil jak úspěšný tým Scuderia Ferrari, tak i automobilku Ferrari.
Nejnovější spekulace spojují kanadského závodníka s místem u Force Indie počínaje prvním závodem po letní přestávce, Velkou cenou Belgie. Měl by nahradit Estebana Ocona.
Stáj z Grove má letos opravdu mizernou formu. Závod co závod se potácí na konci startovního roštu a o počtu bodů letos získaných nemluvě. Bývalý pilot Williamsu David Coulthard je přesvědčený, že za tím stojí ztráta zapálení členů týmu.
McLaren chce, aby Stoffel Vandoorne porážel svého týmového kolegu Fernanda Alonsa častěji, pokud mají zvažovat jeho setrvání v týmu i pro sezónu 2019.
Lance Stroll nedávno prohlásil o svém bývalém týmovém kolegovi z Williamsu, že od něj během společného působení u týmu nedostával vůbec žádné rady. Felipe Massa na vyjádření bývalého kolegy nyní zareagoval a má na celou věc úplně odlišný názor.
Brendon Hartley je dlouhodobě na konci startovního pole a hovořilo se, že by ho tým možná vyměnil už v průběhu sezóny. Nečekaný přestup Daniela Ricciarda však zvětšil jeho šance na setrvání.
Šéf Formule 1 Chase Carey se nechal slyšet, že se nebojí riskovat a chce se podílet na podpoře budoucích Grand Prix.
Šéf týmu Red Bull Christian Horner se nechal slyšet, že rozhodnutí Daniela Ricciarda odejít k Renaultu možná nebylo primárně řízeno touhou po změně, ale obavami z pozice, kterou si v týmu postupně vydobývá jeho kolega Max Verstappen. Otázkou je také, kým Australana nahradit. Fernando Alonso by prý nebyl nejšťastnějším řešením.