Virtuální GP Bahrajnu můžete sledovat na televizi Sport2

Virtuální GP Bahrajnu můžete sledovat na televizi Sport2

Virtuální GP Bahrajnu, která se pojede místo reálného závodu zítra večer, bude odvysílána na televizi Sport2. Ještě před tím bude odvysílána repríza loňské GP Bahrajnu.

Formule 1 přišla s alternativním řešením, jak pořádat během pandemie koronaviru závody. Vytvořila esport šampionát, který se bude konat každou neděli, během níž se měla původně konat Grand Prix.

Již zítra je v plánu první závod. Zúčastní se ho nejen současní závodníci F1, ale také vybraní hosté a svou účast potvrdil i Nico Hülkenberg, který na konci loňského roku ukončil kariéru.

Závod začne ve 21:00 a odvysílá jej i stanice Sport2. Můžete se těšit na český komentář v podání Tomáše Richtra a komentátora F1 Esports Jiřího Košty.

Pokud nebudete moct vydržet až do devíti večer, můžete si na Sport2 od 7 hodin pustit záznam loňské GP Bahrajnu.

„Nedělní oficiální Virtual GP Bahrajnu F1 jde do vysílání Sport2 s českým komentářem,“ napsal na svém facebooku Tomáš Richtr. „Uslyšíme se a zkusíme zvednout náladu v těžkých dobách.“

Nedělní oficiální Virtual GP Bahrajnu F1 jde do vysílání Sport2 s českým komentářem. Neděle 21:00. Před tím cca od 19:00…

Zveřejnil(a) Tomáš Richtr – komentátor F1 dne Sobota 21. března 2020

Sdílejte na:
Zavřít