Ve třetím tréninku byl nejrychlejší Max Verstappen

Nejrychlejší čas třetího volného tréninku zajel Max Verstappen, druhý skončil Lewis Hamilton a na třetím místě se umístil Valtteri Bottas. Holandský závodník měl ke konci tréninku problém se zadním křídlem.

Nejrychlejším mužem tréninku byl Max Verstappen, který zajel čas v hodnotě 1:28.355. Druhý Lewis Hamilton ztratil 263 tisícin sekundy a třetí Valtteri Bottas zaostal o 366 tisícin sekundy.

Čtvrtý byl Alexander Albon následovaný Carlosem Sainzem. Šestou pozici obsadil Pierre Gasly, sedmý se umístil Lando Norris. Osmou pozici vyjel Daniil Kvjat. První desítku uzavřeli jezdci Racing Pointu.

Průběh tréninku

Teplota tratě byla 31 °C a teplota vzduchu 27,8 °C. Na trati se jako první objevili jezdci Haasu.

Pohled na trať v Bahrajnu.

Helma Daniela Ricciarda.

Pořadí v polovině tréninku.

Max Verstappen byl nejrychlejší. Následně se vrátil do boxů kvůli problémům se zadním křídlem.

Kdo dosáhl největší rychlosti?

Lewis Hamilton chtěl ještě vyjet na trať, nicméně na semaforu už svítila červená. Proto mechanici Mercedesu museli britského pilota odtlačit do boxů.