Sainz se baví nad tím, že podepsal s Williamsem

Sainz se baví nad tím, že podepsal s Williamsem

Carlos Sainz přiznává, že se velmi baví zprávami, které chrlí španělská média o jeho podepsaní s Williamsem. Ovšem už nezbývá mnoho a konečná destinace bude brzy oznámena.

Španěl zvažuje možnosti, které má k dispozici od chvíle, kdy mu Ferrari ještě před začátkem sezóny oznámilo, že pro příští rok podepsalo smlouvu s Lewisem Hamiltonem. Sainz měl tak na začátku relativně mnoho nabídek, které se mu ale nakonec zmenšily pouze na budoucí Audi a Williams. A Red Bull nakonec prodloužil smlouvu se Sergiem Pérezem.

Španěl však pochopil, že vytoužený návrat do Red Bullu nebyl reálný ani před podpisem Péreze.

Věděl jsem o tom už delší dobu, takže to nijak zvlášť extra neprožívám. Nemám k tomu co říct, na stole mám ještě pár možností, tak uvidíme,“ prozradil Sainz.

Jak již bylo zmíněno, možnosti mu zbývají maximálně dvě. Španělská média však tvrdí, že smlouva je dávno podepsána, a to s Williamsem.

Viděl jsem spoustu článků, které tvrdily, že jsem podepsal s Williamsem. Jediné, co k tomu můžu říct je to, že nic takového neproběhlo. Abych řekl pravdu, tak se pořád musím smát. Před pár měsíci jsem podepsal s Mercedesem nebo Red Bullem, a teď to je dokonce Williams!

Přestože Mercedes usiluje o prosazení Kimiho Antonelliho, je Sainz přesvědčen, že pokud jde o jeho budoucnost, tak má silnou vyjednávací pozici.

Mohu říci, že všechny možnosti, které mám na stole, jsou dobré. Jsem šťastný a hrdý na to, že si mohu vybrat svou budoucnost, protože si nemyslím, že mnoho jezdců má takovou možnost,“ dodává Sainz.

 

Sdílejte na:
Zavřít