Ricciardo vyhrál sázku a odhalil detaily plánovaného tetování

Ricciardo vyhrál sázku a odhalil detaily plánovaného tetování

Daniel Ricciardo říká, že jeho šéf týmu Renault Cyril Abiteboul si bude muset nechat vytetovat něco s německou tématikou poté, co se na Velké ceně Eifelu dostal na pódium.

Začátkem tohoto roku se Australan vsadil s Abiteboulem, že pokud v této sezóně uspěje pro Renault a dostane se na stupně vítězů, bude si muset jeho stájový šéf nechat vytetovat něco podle Danielova přání.

V rámci dohody si Abiteboul může vybrat velikost a umístění tetování, zatímco Ricciardo má výhradní slovo v designu.

Poté, co v neděli skončil na třetím místě na Nürburgringu, Ricciardo řekl, že tetování bude ve stylu místa, kde společně dosáhli prvního stupně vítězů.

Opravdu se to stalo,“ řekl Ricciardo. „Teď si to budu muset trochu promyslet, ale pravděpodobně to bude mít něco společného se mnou, a místem, kde jsem onoho úspěchu dosáhl.

Nürburgring je samozřejmě místo, kde jsme tohohle úspěchu dosáhli. Takže malá vzpomínka na Německo jistě nesmí chybět.

Ricciardův stupínek vítězů je prvním pódiem Renaultu od jeho návratu do F1 jako týmu v roce 2016.

Ricciardovi to také končí dlouhé pódiové sucho, které sahá až k jeho vítězství při Velké ceně Monaka 2018.

Když Ricciardo poté sdílel oslavy se svým týmem v parc ferme, řekl, že pro něj toto třetí místo vyvolává pocit, že je na stupních vítězů poprvé.

Ano, už je to dlouho,“ řekl. „Abych byl upřímný, připadá mi to jako první pódium. Myslím, že to bylo dva a půl roku nebo tak nějak. Ten pocit, je to opravdu nádherný, ještě k tomu když je tak čerstvý.

Jsem tak šťastný a očividně také vidím všechny členy týmu oslavovat: všichni jsme na to dlouho čekali. Takže jo, myslím, že to každý jeden člen týmu prožívá.

Ricciardův stupínek vítězů zintenzivnil boj o třetí místo v šampionátu konstruktérů, o které horlivě bojují francouzská automobilka, McLaren a Racing Point.

Po těžkém odpoledni pro McLaren je Racing Point třetí se 120 body, čtvrtý McLaren se 116 body a Renault jen o dva body níže.

Sdílejte na:
Zavřít