Ricciardo vrací úder. Villeneuva reakce ho nepřekvapila

Ricciardo vrací úder. Villeneuva reakce ho nepřekvapila

Daniel Ricciardo se ohradil proti nedávné kritice, za kterou stojí šampion formule 1 z roku 1997 Jacques Villeneuve. Prý se nejedná o nic netypického a kanadský závodník je podobnými ostrými názory znám v celém paddocku.

Jacques Villeneuve tento víkend nešetřil kritikou na účet Daniela Ricciarda, který poslední dobou končil hluboko za kolegou Júkim Cunodou. Přestože také celý internet nechápe, proč Ricciardo obdržel tolik šancí, tak Velká cena Kanady zatím pro Australana vypadá velmi slibně, protože se mu podařilo v kvalifikaci obsadit páté místo.

Na otázku, zda zisk jeho nejvyššího startovního umístění umlčí kritiky, Ricciardo odpověděl kladně. A také, že bude Villeneuveovy poznámky ignorovat.

Nevím přesně, co o mně vyprávěl, ale zaslechl jsem, že to byly sra*ky. On je tím proslulý, tudíž si myslím, že se spíš několikrát už praštil do hlavy,“ komentoval situaci Ricciardo.

Nebudu mu dávat za pravdu a zbytečně se tím zabývat. Koneckonců má právo na názor jaký chce a já ho v tom klidně nechám.

Myslím si, že celou sezónu se nejednalo o otázku, jestli na to ještě mám, ale proč se mi nepodařilo být konzistentní. Rychlost v autě vždycky byla, jenom jsem ji nedokázal vždy využít. V poslední době jsem se začal ujišťovat, že do vozu vždycky nasedám s čistou hlavou. Tak mám celkem radost, že se to doposud tento víkend dařilo a uvidíme, co v závodě,“ uzavírá Ricciardo.

Sdílejte na:
Zavřít