Pérez prodloužil s Racing Pointem o 3 roky

Pérez prodloužil s Racing Pointem o 3 roky

Tento víkend je plný oznámení jezdeckých sestav pro příští rok. Nejnovější zprávy jsou z Racing Pointu ohledně Sergia Péreze, který prodloužil do roku 2022.

29letý Mexičan je součástí týmu ze Silverstonu od roku 2014. Pérez, který je známější jako Checo, je konzistentní a podává výkony na vysoké úrovní. Navíc ve 4 z 5 sezón zajistil týmu minimálně 1 pódium.

Sehrál taky zásadní roli při záchraně jádra týmu, když minulý rok uvedl tým do správy. Tým, který byl dříve znám jako Force India, tak může pokračovat se stejnými zaměstnanci a stejným zázemím pod novými majiteli.

Dnes šéf týmu Otmar Szafnauer naznačil, že dohoda je na spadnutí a jen pár hodin později Racing Point oznámil, že Pérez prodloužil o 3 roky. V příštím roce tak bude jezdit po boku Lance Strolla.

„Pracoval jsem s touto skupinou lidí už dlouho a stali se mou druhou rodinou,“ řekl Pérez. „Společně jsme si užili obrovského úspěchu a sdílíme stejnou vášeň pro závodění.

Byl jsem ohromen směrem, kterým se tým dal během 12 měsíců a to mi dává důvěru pro budoucnost. Věřím, že nejlepší časy teprve přijdou a těším se, až v budoucích letech oslavím mnoho pódií.“

Sdílejte na:
Zavřít