Odhalen plakát a název filmu o F1 s Bradem Pittem

Odhalen plakát a název filmu o F1 s Bradem Pittem

Očekávaný film o formuli 1 s Bradem Pittem v hlavní roli dostal jméno a byl odkryt i oficiální upoutávací plakát. Film bude do kin uveden v červnu 2025. Na produkci filmu se podílí režisér Joseph Kosinski a producenti Jerry Bruckheimer a Lewis Hamilton, který dohlíží na to, aby film byl autentický.

Hollywoodský film s hvězdným obsazením a pod taktovkou režiséra Josepha Kosinskiho, který režíroval i Top Gun: Maverick a producenta Jerryho Bruckheimera bude uveden do kin v červnu 2025. Na filmu se taktéž podílí Lewis Hamilton v roli producenta.

Společnosti Apple Original Films a Formule 1 mezitím oznámily, že film se bude jmenovat F1. Potvrzen byl také oficiální upoutávací plakát.

Štáb začal s natáčením už od Velké ceny Británie loňského roku a většinu záběrů pořídili během sezóny 2023.

Děj se soustředí na Brada Pitta jakožto bývalého pilota formule 1, který je zlákán zpět do královny motorsportu, aby bojoval za fiktivní tým APXGP spolu se svým týmovým kolegou-nováčkem, kterého hraje Damson Idris.

Ve filmu se objeví všech 10 skutečných týmů, jezdci, promotéři závodů a FIA, aby se dosáhlo větší realističnosti a autenticity.

Sdílejte na:
Zavřít