Norris opět zažil další skvělý závod

Norris opět zažil další skvělý závod

Brit se po většinu závodu pohyboval okolo osmé pozice. V závěru ale mladý jezdec potvrdil své kvality, když předjel tři soupeře a skončil pátý.

Z počátku víkendu se Norris potýkal s bolestmi v oblasti páteře. To zapříčinilo, že přehlédnul žluté vlajky a na startu klesnul o tři místa. V dnešním závodě si ovšem spravil chuť pátým místem.

Norris se přiznal, že první část závodu pro něj nebyla až tak skvělá, ale ve druhé, po nasazení jiných pneumatik, chytil tempo, které vyústilo ve skvělý výsledek.

Těch pár posledních kol jsem si velmi užíval,“ přiznává Norris.

Líbil se mi ale pouze druhý stint. V tom prvním jsem byl ve vláčku, kde všichni používali DRS, takže jsem nemohl nic moc dělat. Poté jsme přezuli na tvrdší směs pneu a ty mi vyhovovali mnohem více a dostal jsem se do tempa.

Měl jsem dobrý slipstream od Lance Strolla, takže jsem se mohl pořád dotahovat. Počkal jsem do posledního kola, kde jsem ho díky DRS předjel. Jsem rád, že jsem se s Pérezem na konci nesrazili a řekl bych, že je to zatím jeden z nejlepších závodů mé kariéry,“ dodává spokojeně Norris.

 

 

Zdroje článku:

www.crash.net
Sdílejte na:
Zavřít