Neukázali mé skvělé předjetí Norrise, kritizuje Russell režii. Norris se mu směje

Neukázali mé skvělé předjetí Norrise, kritizuje Russell režii. Norris se mu směje

Jednou z mála akcí, která se na okruhu v Monaku stala, byl předjížděcí manévr Russella na Norrise, který ovšem režie pominula. Dle Russellových slov se jednalo o „povedené“ předjetí. Ovšem jeho soupeř z McLarenu je jiného názoru.

Režie v Monaku byla velmi mizerná, většinu zajímavých momentů totiž přehlédla. Ať už to byl souboj Estebana Ocona s Lewisem Hamiltonem, nebo předjížděcí manévr Russella na Norrise, když bojovali o páté místo.

„Byl to pozitivní závod. Na tvrdých pneumatikách jsme byly na některých místech nejrychlejším vozem na trati a jeli jsme opravdu na limitu, což bylo velmi příjemné. Můj předjížděcí manévr na Landa ale neukázali, což je trochu znepokojující. Z boxů vyjel přímo přede mnou a trochu uklouzl, a já mohl na mokrém asfaltu předjíždět. Bylo to celkem dobré,“ popisuje svůj útok pilot Mercedesu.

Jeho rodák hájící barvy McLarenu to viděl trochu jinak, ale celou situaci vzal s nadhledem. „To mělo být skvělé? Mám na mysli, že kdyby to byl mega předjížděcí manévr, pak před tím udělal pár špinavých předjížděcích manévrů,“ směje se Norris. „Zrovna jsem vjel do boxů s pneumatikami do mokra a on měl výhodu jednoho kola, protože už byl na slickách a slicky byly ty správné gumy. Měl je teplé, moje byly studené. A dostal se přede mě celkem jednoduše. Vůbec mě to neohromilo, nýbrž jsem byl spíš frustrovaný.“

Sdílejte na:
Zavřít