Netflix představil trailer na 5. řadu Drive to Survive

Netflix představil trailer na 5. řadu Drive to Survive

Americká streamovací platforma zveřejnila očekáváný trailer na 5. řadu série Drive to Survive, která vyjde v pátek 24. února – přesně v půlce předsezónních testů v Bahrajnu. K dispozici divákům by 5. řada měla být od půlnoci pacifického času – pro české diváky to znamená v 9 ráno.

Nová řada, která shrnuje události sezóny 2022, bude mít celkově 10 dílů a Netflix zároveň zveřejnil názvy jednotlivých epizod a krátký popis.

Epizoda 1 „The New Dawn“ (Nový úsvit)
Na začátku sezóny v Bahrajnu Ferrari doufá, že je nové monoposty vrátí zpět na vrchol a Haas řeší výměnu jezdce na poslední chvíli.

Epizoda 2 „Bounce back” (Odrazit se ode dna)
Šéf Mercedesu Toto Wolff se snaží bojovat s nečekanými výkonnostními problémy týmu, zatímco Lewis Hamilton poskakuje v přepracovaném voze.

Epizoda 3 „Like Father, Like Son?“ (Jaký otec, takový syn?)
Mick Schumacher způsobuje svému týmu Haas havárie a s tím související náklady na opravy. Zároveň německý jezdec bojuje o to, aby dostál odkazu svého otce a dokázal stáji svoji hodnotu.

Epizoda 4 „Matter of Principal“ (Záležitost šéfa týmu)
Jezdci Ferrari a stratégové týmu pociťují tlak vysokých očekávání při novém závodu v USA v Miami. Díl rovněž mapuje závod v Silverstonu, který mění pravidla hry v italské stáji.

Epizoda 5 „Hot Seat“ (Horké křeslo)
Zatímco Red Bull se snaží zvýšit svůj bodový náskok na Ferrari, během dramatické Velké ceny Monaka se všechny oči upírají na Sergia „Checa“ Péreze.

Epizoda 6 „Pardon My French“ (Omluvte moji francouzštinu)
Snaha Otmara Szafnauera o přestavbu týmu Alpine přináší ovoce, dokud nepřijdou nečekané změny v jezdecké sestavě a nezpochybní jeho plány do budoucna.

Epizoda 7 „Nice Guys Finish Last“ (Hodní kluci končí poslední)
Budoucnost Daniela Ricciarda začíná být nejistá, když se manažeři McLarenu zaměří na nový talent, zatímco Alpine zvažuje nejlepší cestu, jak z dané situace ven.

Epizoda 8 „Alpha Male“ (Alfa samec)
Když Pierre Gasly oznámí, že opouští AlfaTauri, Júki Cunoda čelí ztrátě týmového kolegy a přítele. Dokáže se vzchopit a ukázat, že je připraven být leaderem týmu?

Epizoda 9 „Over the Limit“ (Přes limit)
Red Bull má na dosah tituly v obou šampionátech, když najednou čelí závažným obviněním, že podváděl a porušil finanční strop.

Epizoda 10 „End of the Road“ (Konec cesty)
Sezóna 2022 spěje ke svému závěru v Abú Zabí, kde Ferrari bobuje o udržení před Mercedesem v poháru konstruktérů. McLaren doufá v zázrak, aby předstihl Alpine.

Sdílejte na:
Zavřít