Nemůžu být spokojený s dnešním dnem, říká Vettel

Nemůžu být spokojený s dnešním dnem, říká Vettel

Sebastian Vettel prožil noční můru během závodu na domácí půdě Ferrari v Monze. Němec následně přiznal, že jeho výkony nejsou zdaleka nejlepší.

Zatímco jeho týmový kolega Charles Leclerc vyhrál v „chrámu rychlosti“, Sebastian Vettel ztratil nad svým vozem kontrolu v sedmém kole. Vyjel mimo trať a při následném vrácení vrazil do Lance Strolla. Od komisařů dostal penalizaci v podobě 10 sekund stop and go.

V rozhovoru po závodě pro Sky Sport nedokázal skrýt své zklamání.

„Nemůžu být spokojený s dnešním dnem. Myslím, že jsme měli dobrý start, ztratil jsem jednu pozici, následně jsem ji získal zpátky a připojil se k autům vepředu. Ale pak jsem ztratil zadek auta a nemohl jsem to zachránit. Potom pro mě závod skončil,“ uvedl Sebastian Vettel.

Na kolizi se Strollem řekl: „Snažil jsem se několikrát auto rozjet, ale měl jsem s tím problémy. Taky jsem chtěl auto dostat do správného směru, takže jsem ho (Strolla – pozn. red.) nemohl vidět.“

Když byl dotázán, jestli si stále užívá závodění ve Formuli 1, odpověděl: „Stále miluji, co dělám. Ale jistě, když se nedaří něco, co víte, že můžete dělat dobře, pak nemůžete být spokojený,“ dodal Sebastian Vettel

Sdílejte na:
Zavřít