Mission Winnow je nadále titulárním sponzorem Ferrari

Mission Winnow je nadále titulárním sponzorem Ferrari

Philip Morris potvrdil, že Mission Winnow dále zůstává titulárním sponzorem Ferrari, i když Ferrari odstranilo pro Velkou cenu Austrálie jejich logo z vozů.

Loga Mission Winnow se poprvé objevila na vozech Ferrari při loňské Velké ceně Japonska. Přítomnost tohoto loga ale vyvolala kontroverzi.

Zejména australské úřady zahájily vyšetřování, zda Mission Winnow neporušila právní předpisy v oblasti tabákové reklamy.

Krátce po tom, co se objevily zprávy o této záležitosti, Ferrari oznámilo, že loga Mission Winnow budou odstraněna z vozů a týmového vybavení pro tento víkend v Melbourne.

Kromě toho, na upraveném vstupním seznamu týmů od FIA došlo také ke změně. Scuderia Ferrari Mission Winnow změnila název na Scuderia Ferrari.

Zatímco tyto změny vedly k otázkám, zda bude spolupráce s Mission Winnow opuštěna, společnost potvrdila, že projekt pokračuje.

Ve tweetu reagujícím na probíhající situaci Mission Winnow uvedl: „Jsme tady, abychom zůstali. Mission Winnow zůstane hlavním partnerem týmu Scuderia Ferrari. Změny jsou v současné době plánovány pouze pro Austrálii.“

Sdílejte na:
Zavřít