Milovníci F1 a her zbystřete. F1 Manager vychází v létě

Milovníci F1 a her zbystřete. F1 Manager vychází v létě

Britské studio Frontier Developments si ve spolupráci s formulí 1 přichystalo zbrusu novou hru, ve které se stanete manažery některého z reálných týmů a budete se snažit dostat až na samotný vrchol startovního pole.

První náznaky o vydání nového manažerského titulu se datují až do roku 2020, kdy bylo naznačeno, že vývoj hry započal. Za tímto počinem stojí britské studio Frontier Developments, které můžete znát například jako autory legendárního Elite: Dangerous nebo Planet Zoo.

Vaším cílem, jakožto vrcholného manažera, bude vybrání skutečného týmu F1, F2 nebo F3, se kterým se pokusíte získat Pohár konstruktérů. Na starost si vezmete například vybírání jezdců, uzavírání kontraktů, správu kapitálu nebo budování vlastní továrny. Přičichnete ovšem také k nastavování vozů při závodním víkendu.

V kratičkém videu nám toho moc ukázáno nebylo, na druhou stranu si můžeme přibližně představit, jak bude titul vypadat. Hra vyjde v průběhu léta na PC a na obě generace konzolí PlayStation a Xbox.

Jako třešničku na dortu můžeme zmínit i fakt, že studio Frontier Developments neplánuje zůstat pouze u jednoho dílu. Doufejme tedy, že se přiblíží nebo i překoná kvalita například vcelku povedeného Motorsport Manageru.

Zdroje článku:

Redakce SvětFormule.cz (Jaroslav Chládek)
Sdílejte na:
Zavřít