Marko: Lando Norris by se k Red Bullu hodil

Marko: Lando Norris by se k Red Bullu hodil

Poradce Red Bullu, Helmut Marko, řekl, že věří, že Lando Norris patří k „nejsilnějším“ z nadějných mladých jezdců ve formuli 1, a že „by se k Red Bullu perfektně hodil“.

McLaren zažil na Silverstonu výbornou kvalifikaci, která připravila dobrý základ pro nedělní závod. Lando Norris byl kousíček od zisku pole position, ovšem Max Verstappen byl v RB19 rychlejší. Brit tak odstartoval do domácího závodu z druhého místa, které si udržel až do konce závodu.

V průběhu závodního víkendu na Silverstonu, byl Marko spatřen s Norrisovým agentem, Markem Berrymanem. Duo bylo vyfotografováno uprostřed hluboké konverzace, která se odehrávala v motorohomu Red Bullu, kde se zajisté probírala Norrisova budoucnost.

Marko: Proběhly intenzivní diskuze

„Má smlouvu s McLarenem do roku 2025, ale mezi mladými jezdci je zdaleka nejsilnější,“ řekl Marko podle Kleine Zeitung. „Jeho mladistvá povaha by také nejlépe slušela Red Bullu.“

Marko také potvrdil, že již dříve proběhly „intenzivní diskuze“, a že příslušné strany stále udržují kontakt.

Red Bull společně s Helmutem Markem je dobře známý s rychlou výměnou pilotů. O čemž svědčí i rozhodnutí o budoucnosti Nycka de Vriese, který byl z AlphaTauri propuštěn po pouhých 10 závodech ve své nováčkovské sezóně.

Sdílejte na:
Zavřít