Magnussen viní Péreze. „Natlačil mě do zdi!“

Magnussen viní Péreze. „Natlačil mě do zdi!“

Ihned po první zatáčce spolu kolidovali Kevin Magnussen a Sergio Pérez. Do nehody byl zatažen také Nico Hülkenberg. Magnussen za incident viní pilota Red Bullu.

Po první zatáčce do Beau Rivage zůstal Kevin Magnussen na vnitřní straně Pérezova red bullu. Sergio Pérez mu však nenechal místo a oba vozy havarovaly spolu s Nicem Hülkenbergem, který se do nehody připletl. Všichni jezdci vyvázli bez zranění. Komisaři rozhodli, že se jednalo pouze o závodní incident a incident nebude vyšetřován.

Kevin Magnussen věřil, že mu Sergio Pérez nechá místo.

Z mého úhlu pohledu jsem měl velkou část předku u zadní části Pérezova vozu, a když šel ke zdi, tak vzal do zdi i mě a já do něj najel,“ vysvětloval Magnussen pro SkySports.

Věřil jsem, že mi nechá místo, protože už jsem tam byl a není to zatáčka, do které se brzdí, je to jen malá zatáčka na rovince. Musíte nechat šířku jednoho auta, jinak ten druhý nemůže nic dělat.“

„Je to nešťastné, pro tým to znamená spoustu nákladů a pro naše kluky spoustu práce a promarněnou příležitost. Ale z mého pohledu, byl jsem tam a natlačil mě do zdi,“ myslí si Magnussen. Ten má na kontě už deset trestných bodů a pokud by nasbíral další, hrozí mu zákaz startu.

Sdílejte na:
Zavřít