Lance Stroll o zvěstech s tenisem: Nové míče poprosím

Lance Stroll o zvěstech s tenisem: Nové míče poprosím

Podle kanadského pilota Aston Martinu nečekejte, že by v nejbližší době vyměnil volant formule 1 za tenisovou raketu a Wimbledon. Lance Stroll nemá zájem změnit profesionální kariéru.

Tato doslova šílená fáma se začala světem formule 1 šířit již začátkem sezóny, ale na intenzitě nabrala až během letní přestávky, když uznávaný novinář Ben Anderson uvedl, že Lance Stroll přemýšlí o své budoucnosti v F1 a uvažuje o novém životě v podobě tenisového profesionála. Většina fanoušků fáma pobavila a stejně tak i hlavního protagonistu Lance Strolla.

„No, jestli se chystám na turnaje, tak bych měl trochu zapracovat na svém backhandu, protože si myslím, že ještě nejsem úplně na takové úrovni. Chci říct, že si myslím, že jsem docela dobrý (v tenise – pozn. red.). Ale nevím, jestli jsem připravený na to, abych se postavil proti Novaku Djokovičovi nebo Carlosu Alcarazovi. Ještě jsem o tom nepřemýšlel, že bych zkusil tenis jako kariéru,” uvedl kanadský pilot.

Lance Stroll ještě dále řekl, že v současné době nemá zájem o žádnou změnu kariéry a plně se soustředí na závodění, i když jednou přijde čas, kdy si uvědomí, že už ho to nebaví.

„Jednoho dne se všichni probudíme a učiním toto rozhodnutí, myslím, že jako každý jezdec ve startovním poli. Ale právě teď myslím na závod. Určitě chci dále závodit. Je to, co dělám rád,” dodal jezdec Aston Martinu.

Sdílejte na:
Zavřít