Häkkinen: Ricciardo má pro návrat do F1 „čas na své straně“

Häkkinen: Ricciardo má pro návrat do F1 „čas na své straně“

Dvojnásobný mistr světa formule 1 Mika Häkkinen podpořil Daniela Ricciarda, aby se v budoucnu vrátil zpět do formule 1. Ricciardo bude pro příští sezónu plnit úlohu třetího jezdce u Red Bullu.

Po předčasně ukončené smlouvě u McLarenu a dvou náročných sezónách s týmem, si Ricciardo rozhodl dát od kolotoče královny motorsportu pauzu a nyní se soustředí na návrat do F1 v roce 2024. Ovšem budeme Australana vídat i nadáke, jelikož přijal pozici třetího jezdce u Red Bullu.

„Bylo skvělé vidět Daniela Ricciarda, jak zakončil svou kariéru v McLarenu tím, že se v neděli připojil k Landovi Norrisovi v bodování,“ napsal Häkkinen ve svém sloupku pro Unibet.

„Daniel je dobrý jezdec, ale po několika letech v F1 může být přestávka důležitá. Když jsem odešel z F1, můj šéf týmu McLaren, Ron Dennis, mě přesvědčil, abych to nazval volnem, ale věděl jsem, že se nevrátím.“

„Myslím, že Daniel je jiný – má za sebou několik těžkých sezón a jen potřebuje znovu objevit svou motivaci. Ve svých 33 letech má čas na své straně.“

Sdílejte na:
Zavřít