Žena, která obvinila Christiana Hornera, byla suspendována

Žena, která obvinila Christiana Hornera, byla suspendována

Žena, která obvinila šéfa Red Bullu Christiana Hornera z nevhodného chování, byla podle zpráv suspendována. Red Bull tuto záležitost nechce komentovat, protože se jedná o interní záležitost.

Christian Horner byl předmětem rozsáhlého vyšetřování ze strany mateřské společnosti Red Bull GmbH v souvislosti s výše uvedenými tvrzeními, která na jeho adresu vznesla jedna ze zaměstnankyň.

Před Velkou cenou Bahrajnu byl však Horner díky zjištěním vypracovaným externím advokátem minulý týden zproštěn obvinění. Po očištění si byl šéf Red Bullu jistý, že zůstane nadále v čele týmu, ve kterém působí od roku 2005.

Podle Sky News se dotyčná osoba v pondělí dostavila do práce na základnu rudých býků v Milton Keynes, avšak nyní byla suspendována s nárokem na plnou mzdu.

Mluvčí Red Bull Racing na žádost o vyjádření k této záležitosti uvedl: „Nemůžeme to komentovat, protože se jedná o interní záležitost.“

Horner po celou dobu vyšetřování nadále vykonával různé povinnosti v čele Red Bullu a je přítomen na víkendové Velké ceně Saúdské Arábie, kde se zúčastní tiskové konference FIA po prvním čtvrtečním tréninku.

V prohlášení Red Bullu bylo uvedeno, že stěžovatel má právo se proti tomuto rozhodnutí odvolat, a na začátku tohoto týdne byl údajně doručen právní dopis, který to potvrzuje.

Sdílejte na:
Zavřít