Horner zproštěn obvinění z nevhodného chování

Horner zproštěn obvinění z nevhodného chování

Šéf stáje Red Bull, Christian Horner, byl vyšetřován za nevhodné chování k jedné z kolegyň. Nyní je vyšetřování u konce a Horner je zproštěn od jakéhokoliv pochybení. Nadále bude vykonávat svou pozici šéfa týmu.

Christian Horner byl interně vyšetřován, jelikož byl jednou ze zaměstnankyň rakouské stáje obviněn z nevhodného chování. Brit však vznesená obvinění několikrát popřel.

Společnost Red Bull nenašla žádné důkazy, které by nevhodné chování potvrdily a Horner je tak zproštěn viny. Konkrétní podrobnosti o případu zůstanou utajeny.

„Nezávislé vyšetřování obvinění vznesených proti panu Hornerovi bylo ukončeno a Red Bull může potvrdit, že stížnost byla zamítnuta,“ stojí v prohlášení.

Red Bull potvrdil, že „stěžovatel má právo na odvolání“, ale dodal, že „je přesvědčen, že vyšetřování bylo spravedlivé, přísné a nestranné“.

„Zpráva o vyšetřování je důvěrná a obsahuje soukromé informace stran a třetích stran, které při vyšetřování pomáhaly, a proto se z úcty ke všem zúčastněným nebudeme dále vyjadřovat,“ pokračovalo prohlášení. „Společnost Red Bull bude i nadále usilovat o dodržování nejvyšších pracovních standardů.“

Christian Horner stojí v čele rakouské stáje již od roku 2005, kdy byla založena a je nejdéle sloužícím šéfem týmu na startovním roštu. Celkem získal šest konstruktérských titulů a sedm pohárů jezdců.

Šéf týmu Red Bull by měl tak být na cestě do Bahrajnu, kde už zítra startuje nová sezóna.

Zdroje článku:

Redakce SvětFormule.cz (Anna Gregarová)
Sdílejte na:
Zavřít