Williams pokračuje v restrukturalizaci, jmenoval nové členy

Williams pokračuje v restrukturalizaci, jmenoval nové členy

Williams jmenoval Davida Wornera a Jonathana Cartera do klíčových inženýrských rolí. Oba mají zkušenosti z jiných týmů.

Stáj z Grove nadále pokračuje v restrukturalizaci týmu, která má vést k postupnému návratu mezi středopolové týmy.

V posledních letech z týmu odešly velmi klíčové postavy, jako například Dirk de Beer nebo Ed Wood. Složitá situace v týmu vedla před začátkem loňské sezóny k odchodu technického ředitele Paddyho Lowa.

David Worner, který má zkušenosti z Red Bullu, nastoupí do pozice hlavního designera. U Red Bullu figuroval jako zástupce hlavního designera a byl velkým podporovatelem spolupráce mezi Red Bullem a juniorskou stájí Toro Rosso.

Jonathan Carter – který společně s Davidem Wornerem v minulosti pracoval u týmu Arrows – nastoupí do pozice zástupce hlavního designera. Carter má zkušenosti s Renaultem, u francouzské stáje zastával pozici šéfa kompozitního designu.

„Dave a Jonathan do týmu přinesou enormní zkušenosti, znalosti a schopnosti. Jsme rádi, že s námi budou v blízké budoucnosti spolupracovat,“ řekla zástupkyně šéfa týmu Claire Williams.

„Společně posílí náš designerský tým, budou úzce spolupracovat s Adamem Carterem, naším hlavním inženýrem.“

Ačkoliv Williams nabírá v poslední době spoustu nových zaměstnanců, stále nebyla nalezena náhrada za Paddyho Lowa, který vykonával pozici technického ředitele. V paddocku se šušká, že by se volného místa mohl ujmout Nick Chester, který na konci loňského roku opustil Renault.

Sdílejte na:
Zavřít