Vidíme nejlepšího Hamiltona, jaký kdy byl, říká Button

Vidíme nejlepšího Hamiltona, jaký kdy byl, říká Button

Jenson Button, věří, že vidíme to nejlepší z Lewise Hamiltona, ale ne nutně na trati. Mistr světa z roku 2009 byl týmovým kolegou Lewise Hamiltona tři sezóny a podle něj je nyní sedminásobný šampion uvolněnější, sebevědomější a vypočítavější.

„Od doby, kdy byl v McLarenu a přestoupil do Mercedesu se změnil, to ano, ale letos je úplně jiný. Jdete paddockem a uvidíte ho, jak si dává high five s lidmi a oslovuje je jejich jmény a je to jako, kde jsi byl tuhle zimu?“ uvedl Jenson Button.

„Je to skvělé vidět, že je přesvědčený o svých vlastních schopnostech a cítí se pohodlně ve své kůži. V autě je o tolik klidnější. Ano, pořád je tu adrenalin a následně říkáte věci, kterých možná budete po závodě litovat, ale když je z auta venku, je mnohem klidnější.“

„Myslím si, že v minulosti byly momenty, kdy chtěl něco říct a pak ho vidíte, jak si snaží kontrolovat emoce a uvažuje ve stylu, co bych měl vlastně teď říci? A následně změní svoji odpověď, takže vidíte, jak mu mozek pracuje.“

„Ale teď mám pocit, že si je jistý ve své kůži a říká, co si myslí, což je opravdu dobé vidět. Myslím si, že je to nejlepší Lewis Hamilton, kterého jsme viděli,“ dodal mistr z roku 2009.

Sdílejte na:
Zavřít