Ve Valencii opět nejrychlejší Massa!

Ve Valencii opět nejrychlejší Massa!

Felipe Massa byl, stejně jako včera, nejrychlejším pilotem testovacích jízd ve španělské Valencii. Druhý skončil Kamui Kobayashi, třetí místo obsadil Lewis Hamilton.

Brazilec nenašel přemožitele ani ve druhém dni testovacích jízd a již v dopoledních hodinách se mu podařilo zajet čas, na který konkurence nenalezla po zbytek dne odpověď.

Druhé místo obsadil s vozem BMW Sauber Kamui Kobayashi, který svůj nejlepší čas testovacího dne zajel také poměrně brzy.

Bronzovou příčku obsadil Lewis Hamilton s vozem McLaren, který dnes vůbec poprvé vyzkoušel monopost MP4-25. Britský závodník se stejně jako první dva piloti dokázal rychle dostat do tempa, ovšem na svůj čas z dopoledne již nenavázal.

Čtvrté místo obsadil Polák Robert Kubica, který svůj nejlepší měřený čas dokázal zajet až v průběhu posledních třiceti minut. V závěru to ještě vypadalo na zlepšení nejlepšího času, ale jeho Renault se jen pět minut před koncem stanoveného limitu zastavil na cílové rovince a pro polského závodníka tak druhý den testů skončil.

Již zítra se odehraje poslední den testovacích jízd ve Valencii a těšit se můžeme na tři poslední mistry světa – Jensona Buttona, Fernanda Alonsa a Lewise Hamiltona.

Poř. JezdecTýmČasKol
1.Felipe MassaFerrari1:11.722124
2.Kamui KobayashiSauber+ 0.33496
3.Lewis HamiltonMcLaren+ 0.534108
4.Robert KubicaRenault+ 0.704119
5.Nico RosbergMercedes+ 1.177119
6.Rubens BarrichelloWilliams+ 1.655102
7.Sébastien BuemiToro Rosso+ 2.101107
Sdílejte na:
Zavřít