Ve Valencii opět nejrychlejší Massa!

Ve Valencii opět nejrychlejší Massa!

Felipe Massa byl, stejně jako včera, nejrychlejším pilotem testovacích jízd ve španělské Valencii. Druhý skončil Kamui Kobayashi, třetí místo obsadil Lewis Hamilton.

Brazilec nenašel přemožitele ani ve druhém dni testovacích jízd a již v dopoledních hodinách se mu podařilo zajet čas, na který konkurence nenalezla po zbytek dne odpověď.

Druhé místo obsadil s vozem BMW Sauber Kamui Kobayashi, který svůj nejlepší čas testovacího dne zajel také poměrně brzy.

Bronzovou příčku obsadil Lewis Hamilton s vozem McLaren, který dnes vůbec poprvé vyzkoušel monopost MP4-25. Britský závodník se stejně jako první dva piloti dokázal rychle dostat do tempa, ovšem na svůj čas z dopoledne již nenavázal.

Čtvrté místo obsadil Polák Robert Kubica, který svůj nejlepší měřený čas dokázal zajet až v průběhu posledních třiceti minut. V závěru to ještě vypadalo na zlepšení nejlepšího času, ale jeho Renault se jen pět minut před koncem stanoveného limitu zastavil na cílové rovince a pro polského závodníka tak druhý den testů skončil.

Již zítra se odehraje poslední den testovacích jízd ve Valencii a těšit se můžeme na tři poslední mistry světa – Jensona Buttona, Fernanda Alonsa a Lewise Hamiltona.

Poř.   Jezdec Tým Čas Kol
1. Felipe Massa Ferrari 1:11.722 124
2. Kamui Kobayashi Sauber + 0.334 96
3. Lewis Hamilton McLaren + 0.534 108
4. Robert Kubica Renault + 0.704 119
5. Nico Rosberg Mercedes + 1.177 119
6. Rubens Barrichello Williams + 1.655 102
7. Sébastien Buemi Toro Rosso + 2.101 107
Sdílejte na:
Zavřít