VC Miami je pro Gaslyho jako formulový Super Bowl

VC Miami je pro Gaslyho jako formulový Super Bowl

Jezdec AlphaTauri, Pierre Gasly, říká, že příprava na Velkou cenu Miami vypadá, jako kdyby měla formule 1 vlastní Super Bowl. Formule 1 bude tento víkend poprvé závodit na Floridě. Na okruhu, který byl postaven okolo fotbalového stadionu Hard Rock Café.

Tato událost přinesla obrovský zájem nejen sponzorů, ale také fanoušků, přičemž je akce uvedená jako vyprodaná. Gasly připodobnil závodní víkend k NFL Super Bowl, který je trvale jednou z největších každoročních sportovních akcí světa.

„Je to jako Super Bowl. Připadá mi to jako Super Bowl ve formuli 1,“ říká Gasly.

„Musím říct, že jsem nikdy nezažil něco takového, ale zároveň jsem nadšený. Je to poprvé, především po posledních dvou letech Covidu, kdy nebylo možné mít takový marketing, komunikaci a velké akce s lidmi a fanoušky. Nikdy jsem ve formuli 1 nezažil středu, kde by lidé byli u trati jako tady. Bylo tady obrovské shromáždění. Pokaždé využívám té okolní energie i ke své vlastní přípravě.“

„Když jsem sem přijel v pondělí večer, už na letišti a všude kam jdu, všichni mluví o závodě. Všichni prosí, aby mohli přijít o tři dny dříve před událostí, což je samozřejmě nemožné!“

„Znám hodně lidí, kteří jedou do Miami a nemají lístek, ale jen chtějí být v Miami, protože se tady závodí. Je to velmi, velmi speciální pocit z tohoto závodu,“ dodal jezdec AlphaTauri.

Sdílejte na:
Zavřít