V prvním tréninku v Mexiku byl nejrychlejší Hamilton

V Mexiku byl nejrychlejší Lewis Hamilton, druhý skončil Charles Leclerc a na třetím místě se umístil Max Verstappen. První trénink přerušily červené vlajky, protože Lance Stroll skončil v bariéře.

Na okruhu bratří Rodrigézů bylo pod mrakem – teplota tratě 20°C a teplota vzduchu 16°C.

V prvním tréninku jezdil místo Roberta Kubici Nicholas Lafiti.

Několik jezdců vyjelo na přechodných pneumatikách, nicméně Lewis Hamilton okamžitě hlásil, že trať je suchá.

Jezdci si postupně zjišťovali své limity.

Probrždění Sebastiana Vettela.

Pořadí po prvních 45 minutách.

Antonio Giovinazzi si po probrždění odepsal sadu pneumatik.

Červené vlajky! Lance Stroll havaroval v poslední zatáčce, naštěstí pro něj se dokázal dostat do boxů.

Traťoví maršálové museli opravit bariéru.

Do konce tréninku zbývalo 20 minut,

Výletů mimo trať bylo více.

Páteční zácpa …

Nejrychlejším mužem prvního tréninku byl Lewis Hamilton, který zajel čas 1:17,327. Druhý Charles Leclerc zaostal o 119 tisícin sekundy a třetí Max Verstappen ztratil 134 tisícin sekundy.

Na čtvrtém místě byl Alexander Albon. Na pátém místě skončil Valtteri Bottas. Šestý skončil Sebastian Vettel, sedmým nejrychlejším byl Carlos Sainz. Na osmém a devátém místě se umístili jezdci Toro Rosso. První desítku uzavřel Antonio Giovinazzi.