Tričko Formule 1 Team Lotus pro fanoušky

Tričko Formule 1 Team Lotus pro fanoušky

Přinášíme první formulový artikl do naší nové rubriky „Různé“ pro naše čtenáře a fanoušky motosportu, zejména F1 a především Lotusu pro obohacení jejich sbírky v podobě exkluzívního trička z Teamu Lotus. Jde totiž o limitovanou edici k 60. výročí značky Lotus, kterou loni slavili v Goodwoodu za přítomnosti královské gardy.

Ačkoliv původní závodní tým už skončil své sportovní aktivity koncem roku 1994, mnozí z nás na něj vzpomínali s velkým respektem a chyběl nám. Ovšem konečně jsme se dočkali alespoň návratu značky Lotus do F1, která v současné době může být žhavým kandidátem na titul. O to více by jeho fanoušci občas rádi měli něco, co by jim připomínalo slávu této legendy, kterou úspěšně vedl geniální konstruktér Colin Chapman.

Setkáváme se jako členové redakce na různých motoristických akcích s lidmi, kteří sbírají opravdu perličky včetně dílů z vozů atd. Přesto málo kdo dnes má něco z původního Teamu Lotus, neboť už téměř nic není k sehnání. Podařilo se nám sehnat několik posledních triček Lotusu k 60. výročí značky, které si mohou ti opravdu skalní fanoušci u nás objednat. Tričko s logem a sedminásobným titulem v F1 stojí pouhých 999,- Kč + poštovné 52,- Kč a je možné ho objednat přímo v eshopu. Stačí si vybrat požadovanou velikost (L nebo XL).

Dovolujeme si tímto upozornit, že jde jen o výjimečný prodej několika málo kusů, tedy četnost velikostí je omezená stejně jako množstevní nabídka. Doufáme, že ti, na které se už nedostane, nebo už nebude adekvátní velikost, na nás nezanevřou a budeme je moci potěšit jinou chystanou akcí v budoucnu. Přejeme hodně radosti těm, kteří si stačí tento skvost obstarat a užívají si nový přírůstek ve své sbírce. V případě vašeho ohlasu se pokusíme učinit obdobnou aktivitu v budoucnu, abychom podpořili naše čtenáře, modeláře a fanoušky Formule 1. Uvítáme též vaše názory a náměty k uvedenému tématu, stejně jako nabídku zboží o které byste se rádi podělili vy s ostatními.

ESHOP SvětFormule.cz

Sdílejte na:
Zavřít