Ricciardo popírá návrat k Red Bullu jakou „hotovou věc“

Ricciardo popírá návrat k Red Bullu jakou „hotovou věc“

Daniel Ricciardo nebude v příští sezóně na startovním roštu, ovšem spekuluje se o jeho roli rezervního jezdce u pár týmů. Australan však popřel zprávy o tom, že by byl návrat k Red Bullu v roce 2023 jistý.

Po předčasném odstoupení od smlouvy u McLarenu, Ricciardovi nezbývalo moc volných sedaček na příští sezónu. Je tak jisté, že Australana příští rok mezi dvaceti jezdci neuvidíme. Místo toho ale hledá roli rezervního jezdce u „top“ týmů, jako je například Red Bull nebo Mercedes.

V sobotu brazilská televizní stanice Esporte Na Band tvrdila, že Ricciardo učinil své rozhodnutí a návrat k Red Bullu je zajištěný.

Australan v juniorce Red Bullu vyrostl. Během pěti let závodění, po boku Sebastiana Vettela a Maxe Verstappena, získal sedm vítězství.

Na otázku, zda je jeho budoucnost blízko k rozhodnutí, Ricciardo odpověděl: „Vlastně ne. Zatím není nic blízkého ani potvrzeného, nebo tak něco. Mohu si něco vymyslet, ale nic nového, co bych řekl.“

Na to, že Red Bull je „hotová věc“ Australan odpověděl: „Není, to vám mohu říct hned. Nic není hotové. Podívejte, jak jsem již řekl, nemám co skrývat. Dokonce i ze smluvního hlediska, myslím, že můžu říct cokoliv, ale nic hotového není. Kdyby něco bylo, věřte mi, řekl bych to. Takže tomu nic nebrání.“

Sdílejte na:
Zavřít