Pierre Gasly se soustředí pouze na Toro Rosso

Pierre Gasly se soustředí pouze na Toro Rosso

Francouzský jezdec Pierre Gasly trvá na tom, že se plně soustředí na tým Toro Rosso. V Belgii bude poprvé závodit za italskou stáj v letošní sezóně, protože byl nahrazen v Red Bullu Alexenderem Albonem.

Pierre Gasly nahradil v Red Bullu před začátkem letošní sezóny Daniela Ricciarda, který odešel do Renaultu. Nicméně očekáváné výsledky se od francouzského jezdce nedostavily a byl opakovaně porážen svým týmovým kolegou Maxem Verstappenem.

I když Christian Horner a Helmut Marko neustále Pierra Gaslyho bránili, nakonec přišlo rozhodnutí o výměně jezdců ve prospěch Alexandera Albona.

Pierre Gasly chce hodit za hlavu první část sezóny a koncentrovat se na získání co největšího počtu bodů pro Toro Rosso.

„Letní přestávka je u konce a jsem zpátky se svou italskou rodinou po zbytek sezóny. Jsem šťastný, že můžu znovu pracovat s Toro Rosso. Měl jsem pár týdnů na odpočinek a trénink, abych se připravil na zbývajících devět závodů. Takže chci podat nejlepší výkon pro tým,“ uvedl Pierre Gasly.

„Bylo hezké mít volno na to, abych se zamyslel nad první částí sezóny, ale teď se plně soustředím na zbytek sezóny a jsem připraven znovu závodit,“ dodal Francouz.

Sdílejte na:
Zavřít