Nový dokumentární film o AlphaTauri zná datum své premiéry

Nový dokumentární film o AlphaTauri zná datum své premiéry

V září má být uveden zcela nový film, který se hluboko ponoří do historie AlphaTauri a jeho světová premiéra se bude konat v italských Benátkách. Jedná se o film z produkce Digital Lighthouse.

Dokument s názvem „Whatever It Takes“ bude pojednávat o příběhu týmu, včetně jeho původu a úspěchů. Na filmovém plátně se objeví současní i minulí piloti, nebo také detailní ohlédnutí za uplynulé dvě dekády.

Zpočátku se dokument zaměří na poslední dva roky tohoto týmu formule 1, a poté se přesune ke skromným začátkům, kdy Red Bull koupil tým Minardi a jejich továrnu. Dále se bude zabývat sezónami Scuderie Toro Rosso a zaměří se na současnou éru AlphaTauri. Obsaženy budou i příspěvky klíčových členů týmu, včetně šéfa Franze Tosta.

Letos se tým z Faenzy potýkal s problémy, což vedlo k nahrazení nováčka Nycka de Vriese zkušenějším Danielem Ricciardem, který v týmu zůstane po zbytek sezóny. V Poháru konstruktérů se tým nachází na posledním místě s pouhými dvěma body.

Mezinárodní filmový festival v Benátkách se bude konat jen pár dní po Velké ceně Itálie v Monze. Premiéra se bude konat 6. září a bude událostí převážně pro týmové hosty a členy médií. Film bude zdarma ke zhlédnutí na oficiálním YouTube kanálu AlphaTauri.

Sdílejte na:
Zavřít