Neodepisujte nás, tvrdí McLaren

Neodepisujte nás, tvrdí McLaren

Šéf stáje McLaren Martin Whitmarsh varoval konkurenci, že odepsat jeho stáj v této situaci z boje o titul by byla hloupost. Oba jezdci týmu prý mají stále šanci na zisk titulu.

Do konce letošního ročníku zbývají tři závody, britský závodník Lewis Hamilton ztrácí na prvního Marka Webbera již osmadvacet bodů, stájový kolega Jenson Button pak ještě o tři body více. Stáj navíc v posledních závodech doprovázela smůla, to se bude muset změnit, alespoň pokud tým opravdu chce bojovat o mistrovský titul.

Máme před sebou ještě tři závody, což je 75 bodů, které jsou stále ve hře,“ informuje o aktuální situaci Martin Whitmarsh. Byla by hloupost nyní naše závodníky odepsat. Určitě se o postup kupředu budeme v nadcházejících týdnech muset poprat,“ dodal.

Oba závodníci již mistrovský titul v historii získali a vědí, že v takovéto situaci se musí koncentrovat především na své vlastní výkony a zajíždět co nejlepší výsledky, jen to je ta správná cesta k vítěznému konci,“ pokračoval dále šéf britského týmu. Lewis Hamilton v posledních třech závodech získal jen deset bodů, za páté místo ve Velké ceně Japonska, kde měl navíc problémy s převodovkou.

Sdílejte na:
Zavřít