Mike Krack souhlasí s kritikou od Fernanda Alonsa

Mike Krack souhlasí s kritikou od Fernanda Alonsa

Fernando Alonso vyzval tým, aby méně mluvil a místo toho přinášel výsledky. S tím souhlasí i šéf týmu Mike Krack. Čeká je totiž domácí velká cena a španělský závodník by zde chtěl podat výkony.

Aston Martin v letošní sezóně zaostává a nedaří se jim zlepšovat ani když přinesou nová vylepšení. To se nelíbí Fernandovi Alonsovi, který po Velké ceně Barcelony prohlásil: „Je čas pracovat tvrději, méně mluvit a přinášet více výsledků.“

Na tento výrok byl dotázán šéf týmu Mike Krack, a ten s Alonsem souhlasí.

Samozřejmě, vyvíjíme v průběhu roku auto a od té doby, co s námi je, si s jezdcem vytváříme blízký pracovní vztah. Myslím, že to se vztahuje na všechny vedoucí pozice. A když na auto přinesete vylepšení, řeknete také pilotům, co od nich očekáváte. Jestli jim nedodáte výkon, který jste slíbili, pak samozřejmě nebudou spokojeni. A to je myslím to, na co Fernando narážel. A nemohu s ním více souhlasit. Je čas podávat výkony a ne mluvit,“ prohlásil Krack.

Týmu se nedařilo ani ve Velké ceně Rakouska. Trápili se v kvalifikaci a nezískali body ve sprintu ani v závodě, ačkoliv na jeho konci uzmul Fernando Alonso rychlé kolo od Maxe Verstappena. Bod za něj ale nezískal, protože se neumístil do desáté pozice.

„Musíme se do příštího závodu zlepšit. Co se týče detailů, myslím, že na to je jasná odpověď. Takže se pojďme do Silverstonu zlepšit. Silverstone je naše domácí velká cena,“ upozornil Španěl. „Takže tam opravdu musíme podat výkony. Jsem poměrně optimistický, že to dokážeme otočit.“

Sdílejte na:
Zavřít