Massa frustrovaný z posledních výkonů

Massa frustrovaný z posledních výkonů

Felipe Massa dominoval závodu v turecké metropoli celkem třikrát. V letošní sezóně byl ale zcela bez šance, protože jeho monopost Ferrari F10 je aktuálně mnohem pomalejší než ostatní konkurence.

Brazilský závodník se musel spokojit jen se sedmým místem, což je ale po skvělém vstupu do sezóny pro Ferrari velké zklamání. Je jasné, že nyní musí italská stáj zabrat, alespoň zda-li se chce i nadále udržet ve hře o mistrovský titul. „Před několika týdny byl například McLaren o něco pomalejší než Ferrari, ale během velké ceny Turecka tomu bylo jinak,“ přiznal pro Autosportu Massa. „Vystoupení v Turecku bylo jednoznačně nejhorším vystoupením v celé letošní sezóně.“

„Samozřejmě že nyní musíme pořádně zabrat, stále není nic ztraceno. Vstup do letošního ročníku vyšel skvěle, ale postupem sezóny se něco pokazilo a my nyní musíme přijít na to, co to bylo,“ řekl dále brazilský závodník.

Felipe Massa si dále postěžoval na to, jak se jeho vůz choval během celého závodního víkendu v Turecku. „Istanbul Park patří mezi mé oblíbené okruhy, ale letošní závod se opravdu nepovedl. Je to velké zklamání, ale i přes tuto frustraci musíme pokračovat v práci na našem voze a bojovat až do posledního závodu letošního ročníku,“ dodal Brazilec.

Sdílejte na:
Zavřít